شرکت تعاونی تهیه و توزیع نهاده های کشاورزی دنیای سبز آذربایجان

توزیع کننده برندهای معتبر کشوری

فروشندگان محترم صنف سم فروشان استان آذربایجان غربی مفتخریم با معرفی مجموعه دنیای سبز درخدمتتان باشیم :

تعاونی دنیای سبز آذربایجان دارنده کارنامه بسیار درخشان و حرفه ای درامور توزیع می باشد .

چرا یکی ازترجیح های خوب ، جهت تهیه سم و کود می تواند شرکت تعاونی دنیای سبز آذربایجان باشد ؟

۱ – موسسین این مجموعه و بافت اصلی هئیت مدیره ، مــدیرعامل و بازرس ،خود فروشندگان حرفه ای و با سابقه  بیش از ۳۰ سال می باشند و دیگر اینکه جزءارکان اصلی اتحادیه فروشندگان سم استان نیز می باشند .

مهندس کاظم قنبریان

مهندس کاظم قنبریان

رئیس هیئت مدیره
مهندس پرویز سلامی

مهندس پرویز سلامی

نائب رئیس همئت مدیره
مهندس امیر سالاری

مهندس امیر سالاری

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
مهندس اشکان پاشاپور

مهندس اشکان پاشاپور

بازرس

۲ – شرکت تعاونی یک مجموعه کاملا غیرانتفاعی می باشد ، بدین صورت که تمامی کالاهایی که خرید و فروش می شود با سود صفر تا ۲ % دراختیار شبـکه استانی قرارمی گیرد و  این امر یعنی تحقق پیشگیری از انحصار ، احتکار ، تورم و اضرار به غیر .

۳ – این تعاونی افتخار نمایندگی و مدیریت بیش از ۳۰ شرکت تولید کننده و واردکننده اروپائی ، هندی و چینی را دارد که اغلب برندهای معتبر جهانی میباشند که  شرکت تعاونی بصورت انحصاری افتخار همکاری با این شرکتها را دارد . همین امر موجب گردیده سبد کالائی تعاونی غنی ، متنوع و بی نظیر گردد .

۴ – این تعاونی تحت نظارت مستقیم  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد از همین رو با حسابرسی دقیق و سختگیرانه تمامی دفاتر حسابرسی و ازهر گونه رانت ممانعت می شود .

۵ – یکی از مهمترین خدمات انجام گرفته توسط تعاونی دنیای سبز، طرف قرارداد بودن با شرکت معتبر بیمه ای جهت انجام بیمه تکمیلی اعضای محترم می باشد . کلیه خدمات پزشکی درقالب بیمه تکمیلی برای شما دوستان قابل انجام است .

۶ – پیشگیری ازتمرکز و تداول ثروت دردست افراد و گروههای خاص جهت  تحقق عدالت اجتماعی و تقسیم سود عادلانه بین تمامی اعضا درجای جای استان از برجسته ترین نقاط قوت این مجموعه می باشد .

۷ – اغلب شرکت های طرف قرار داد با این مجموعه دارای کارشناسان منطقه ای و مقیم می باشد . که موظف به پشتیبانی فنی کالاها و ارتقاء دانش فنی خریداران عزیز می باشند .

۸ – برگزاری کارگاه های آموزشی – سمینارهای علمی درمرکز استان و شهرستانها با هدف به روز رسانی اطلاعات همکاران محترم و آشنایی با محصولات جدید .

۹ – درصدی از سود معاملات شما عزیزان درقالب سپرده گذاری درحساب شما اعمال گردیده و درپایان هرسال تا ۲۰ % سود دربدترین شرایط اقتصادی به شما پرداخت و یا درحساب شما کارگزاری و ذخیره می گردد .

۱۰ – هزینه حمل کالا از محل خرید تا درب مغازه به عهده تعاونی می باشد .

۱۱ – این شرکت مجهز به کلینیک گیاه پزشکی و طرف قرار داد با معتبرترین  آزمایشگاه تجزیه آب ، خاک و برگ درقالب پلی کلینیک  تخصصی می باشد که با نازلترین قیمت حاضر به ارائه خدمات فنی و تخصصی برای شبکه تحت پوشش می باشد .

۱۲ – تخصیص بوجه ورزشی به اعضا توسط تعاونی این امکان را به شما دوستان می دهد که هر عضو چه بصورت شخصی چه بصورت گروهی بر اساس علایق خود در هر زمینه ورزشی فعالیت داشته باشید .

۱۳ – ترتیب سفرهای خارجی به کشورهای اروپایی ،آسیایی و حتی  داخلی جهت شرکت در نمایشگاه های

بین المللی هرساله برای اعضای محترم .

۱۴ – خرید مستقیم کالا از وارد کننده ها بصورت پیش خرید ازبنادر ایران این امکان را به اعضای محترم

تعاونی میدهد که با این شیوه خرید حاشیه سود بالایی داشته باشند . و با توجه به اختلاف قیمت فاحش با کالاهای مشابه امکان خرده فروشی به سایر استانها را نیز داشته و بازار رقابتی برتری جهت فروش کالا را تصاحب نمایند .

۱۵ – خرید از شرکت تعاونی  تا سقف ۲۶۰ میلیون تومان براساس قوانین مالیاتی مشمول معافیت کامل مالیاتی می باشد چراکه این مجموعه معتمد مراجع مالیاتی بوده و گزارشات ارسالی این مجموعه به اداره مالیات کاملا مورد قبول می باشد .

* باتوجه به فصلی بودن فعالیت و پرمسئولیت بودن این صنف ،سنواتی شدن کالا وپایین آمدن حاشیه سود … جهت جلوگیری ازتضییع حقوق حقه سم فروشان وحفظ وحراست امنیت شغلی این صنف و نهایتا یکپارچه سازی شبکه تحت پوشش در قالب شرکت تعاونی دنیای سبز جهت ارائه هرچه بهتر خدمات ، مسئول و موظفیم که درتمامی امورات رفاهی و تامین و ارائه کالا و خدمات درکنار شبکه قرار گرفته و نسبت به تسهیل ، حراست و امتناع هرچه بیشتراعضای تحت پوشش با جلوگیری از سو استفاده برخی سود جویان و حذف حلقه های  واسط ازاین سفره ، گام های استواری برداریم